[wp-story]

Lajme

Këta do të jenë gjashtë kandidatët e VV-së, për deputetë nga Prizreni

Këta do të jenë gjashtë kandidatët e VV-së, për deputetë nga Prizreni
13:57 | 05 Shtator 2019

Lëvizja Vetëvendosje, i ka caktuar gjashtë kandidatë nga Komuna e Prizrenit, për zgjedhjet e 6 Tetorit.

Arber A. Rexhaj, Artan A. Abrashi, Dafina F. Alishani, Drita Millaku, Hajrulla Ceku dhe Yllza Hoti, do të jenë kandidatët për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Prizreni.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera