[wp-story]

Lajme

Këshilltari i Osmanit pasqyron punën e Kuvendit gjatë 2020-s, thur lavde për shefen e tij

Këshilltari i Osmanit pasqyron punën e Kuvendit gjatë 2020-s, thur lavde për shefen e tij
20:58 | 02 Janar 2021

Artan Murati është këshilltar i kryekuvendares, Vjosa Osmani.

Ai përmes një postimi në Facebook ka pasqyruar në detaje punën e Kuvendit gjatë 2020-s, duke thënë se ajo ishte shumë më efektive se ato të viteve paraprake.

Për këtë meritat ia atribuoi të parës së legjislativit, njëherit shefes së tij, Vjosa Osmani.

Postimi i plotë i Muratit:

Analizë krahasimore: Kuvendi 2020 dhe tri vitet paraprakeVërejtje: tekst i gjatë!Eksponentë të parapolitikës e…

Posted by Artan Murati on Saturday, January 2, 2021

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera