Lajme

Kërkohet urgjent ndihmë për pesëvjeçarin nga Gjilani – i duhen edhe 600 euro për trajtim

Kërkohet urgjent ndihmë për pesëvjeçarin nga Gjilani – i duhen edhe 600 euro për trajtim
19:56 | 29 Gusht 2020

Pesëvjeçari nga Gjilani, Dion Gashi, vuan nga sëmundja e leukemisë Akute Lymphoblastic dhe ka nevojë urgjente për trajtim jashtë vendit.

Shuma e nevojshme për trajtim në Turqi është 140 mijë euro.

Ndërsa sipas familjarëve tani iu nevojitet grumbullimi edhe i 600 euro-ve,

Llogaria Bankare është në emrin e nënës së Dionit, (Zade Gashi).

IBAN: XK05 20-32-0001839572-59

Swift Code: TEBKXKPR

Numri i telefonit: 049 552 527

Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…

Të tjera