[wp-story]

Kronika

Kërcënimi i prokurores Drita Hajdari, policia jep detaje

Kërcënimi i prokurores Drita Hajdari, policia jep detaje
13:33 | 11 Janar 2020

Prokurorja Drita Hajdari ka marrë kërcënime serioze, e cila sot gjatë ditës është paraqitur në Polici.

Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i KP, Bajram Krasniqi. Ai ka thënë se rasti po trajtohet nga njësitë relevante policore, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë kompetente.

“Mund të konfirmojmë se e njëjta sot është paraqitur në stacion policor, për ta raportuar një rast, për të cilin është duke u intervistuar. Rasti do të trajtohet nga njësitet relevante policore, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë kompetente”, ka thënë Krasniqi.

Drita Hajdari kishte ngritur aktakuzën në rastin “Pronto”./Front Online/

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera