Vip

Këngëtarja pas së cilës çmendeshin meshkujt, do të martohet me një femër

Këngëtarja pas së cilës çmendeshin meshkujt, do të martohet me një femër
10:17 | 20 Prill 2021

Një ish-modele dhe këngëtare britanike, Samantha Fox u konsiderua një simbol seksi për dekada dhe meshkujt në të gjithë botën çmendeshin pas saj, madje duke bërë tatuazh emrin e saj.

Mirëpo, për fatin e keq të tyre, ajë i dashuronte femrat. Edhe pse ajo nuk e ka fshehur dashurinë e saj për femrat për njëzet vjet, shumë adhurues të Samantha-s u habitën kur ajo njoftoi se do të martohej me partneren e saj. Ajo ishte në një lidhje me menaxheren e saj Mira Stratton për një kohë të gjatë, derisa fatkeqësisht Mira ndërroi jetë nga kanceri në vitin 2015.

Pas katër vitesh, ajo gjeti lumturi me të fejuarën e saj aktuale Linda. Kohë më parë ajo uroi Lindën në Instagram me tekstin: “Të dua me gjithë zemër. Çfarë mund të dëshirojë më shumë një grua sesa një grua të bukur, të lumtur dhe gazmore”.

Fox filloi si modele në moshën 16 vjeçare dhe ia doli me sukses pavarësisht nga fakti se është e gjatë vetëm 158 centimetra, sepse matjet e saj ishin 98-59-84. Ajo ishte gruaja më e fotografuar e viteve tetëdhjeta.

Ajo filloi karrierën e saj të këngëtares në vitin 1986, dhe me single “Touch Me” ajo ishte në krye të top listave në të gjithë botën./FrontOnline/

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera