Vip

Këngëtari i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë
14:29 | 18 Gusht 2022

Këngëtari kosovar, Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të dytë.

Këngëtari është bërë sërish baba i një djali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në ‘Instagram’.

Ai madje edhe ka zbuluar emrin e veçantë të djalit.

Korabi ka vendos që djalin e tij ta quaj Arb.

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera