[wp-story]

Lajme

Kënga e preferuar e Hotit, e këndon edhe vetë te Besim Dina

Kënga e preferuar e Hotit, e këndon edhe vetë te Besim Dina
10:45 | 04 Tetor 2020

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka treguar se cila është kënga e tij e preferuar, madje e ka kënduar edhe vetë, shkruan Express

I ftuar në emisionin “Oxygen Shoë” te Besim Dina, Hoti ka folur për jetën personale dhe atë publike.

Ndërkohë, në emision u përkujdesën edhe për këngën e preferuar të Hotit.

“Rrallë kam pa këso bukurie”, është kënga që i pëlqen kryeministrit Hoti.

Madje gjatë kohës kur po këndonte këngëtarja në emision, këndonte edhe vetë Hoti.

Ai ka treguar edhe arsyet pse i pëlqen kjo këngë.

“Është muzikë e lehtë, e qetë, teksti është fantastik”, ka thënë Hoti.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera