Kronika

Këmbësori u godit në zebra, policia jep detaje

Këmbësori u godit në zebra, policia jep detaje
21:27 | 08 Qershor 2021

Pak më parë Front Online ka raportuar për një aksident, ku një këmbësorë është goditur në zebra apo vendkalimin për këmbësorë nga një veturë.

Lidhur me këtë rast zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti ka dhënë detaje për Front Online.

Ajo ka thënë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 21 ku këmbësori ka marrë lëndime dhe i njëjti është dërguar në trajtim mjekësorë.

“Sot rreth orës 21:00, në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një automjeti dhe një këmbësori.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor”, ka thënë Ahmeti.

Ahmeti më tutje ka shtuar se ky rast po trajtohet nga njësia e trafikut rajonal.

“Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal  po merren me rastin”, ka thënë ajo. /Front Online/

Lexo edhe:

Këmbësori goditet në zebra nga një veturë në Prishtinë

 

 

 

 

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera