×
 • Vip
 • Vip

  Keisin dhe Dj Geek po i bën bashkë edhe ky detaj

  FrontOnline
  19 Shtator 2023

  Keisi dhe Dj Geek janë në qendrën e mediave rozë pasi u komentuan për lidhjen e tyre romantike.

  Një detaj që po ngjallë reagimin e ndjekësve të tyre është kapela e njashme.

  Keisi shfaqet me një kapele të gjelbët në kokë kurse Dj Geek me te njëjtën kapele vetëm të zezë.

  Dyshja ende nuk kanë konfirmuar për ndonjë risi për jetën e tyre sentimentale./Kosovarja

  KEDS njofton për punimet në rrjet, në këto vende do të ndalet rryma
  Nga Rubrika
  Vip26 Shtator 2023
  Arjan Konomi është larguar nga ekranet këtë periudhë dhe aktualisht ndodhet me pushime duke vizituar shumë vende të botës, eksperiencë të cilën...
  Vip26 Shtator 2023
  Ka vdekur aktori David McCallum, i njohur për rolet e tij në serialet televizive amerikane NCIS dhe The Man From UNCLE ....
  Vip26 Shtator 2023
  Mbrëmjen e djeshme një banore e re u fut në vilën e dashurisë, ajo quhet Xhesika dhe jeton në Londër. Interesant është...
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, tha sot në Beograd se sulmi terrorist ndaj Policisë së Kosovës në Banjska është një “ngjarje...
  Vip26 Shtator 2023
  Ana Kabashi është mjaftë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto të ndryshme, e njëra ndër ta është edhe kjo e fundit....
  Vip26 Shtator 2023
  Klea Huta ka përjetuar diçka të çuditshme dje. Moderatorja tha se një gjë e tillë nuk i kishte ndodhur kurrë më parë....
  Lajme26 Shtator 2023
  Dëshmitari i 27-të në rastin ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit në Dhomat e Specializuara të Kosovës e...
  Kronika26 Shtator 2023
  Një person në fshatin Korishë të Prizrenit ka raportuar në polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në objekt,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka pritur në takim lamtumirës ambasadorin zviceran në Kosovë, Thomas Kolly. “Kryetari Konjufca i shprehu mirënjohje Ambasadorit...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.