[wp-story]

Bota/Rajoni

Katër të vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi

Katër të vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 në Mal të Zi
17:26 | 26 Tetor 2020

Katër persona kanë vdekur dhe 112 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar sot në Mal të Zi.

Rezultatet kanë dalë nga 422 mostra të marra në Institutin e Shëndetit Publik.

Numri më i madh i rasteve është shënuar në komunën e Podgoricës me 60 raste.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera