×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Katër të arrestuar në Tiranë për vjedhje dhe dhunë në familje

  FrontOnline
  05 Qershor 2023

  Katër persona janë arrestuar në Tiranë, për të cilët policia atje bëri të ditur se dyshohen për vepra të ndryshme penale.

  Një 43-vjeçar nga Korça është arrestuar me dyshim për vjedhje të një telefoni, një 42-vjeçar nga Tirana për dhunë ndaj gruas së tij, një 61 vjeçar për dhunë ndaj djalit të tij si dhe një 24 vjeçar nga Tirana, i cili ka rezultuar i dënuar.

  “Mësohet se Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë e ka dënuar me 3 muaj burgim, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, thuhet në njoftim./abcnews

  KEDS zë 156 persona duke e vjedhur energjinë elektrike për një javë
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Dhoma e Përfaqësuesve ka votuar për ta shkarkuar nga posti i kryetarit të Kongresit amerikan, Kevin McCarthy. Rreth 216 anëtarë – përfshirë...
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Gjatë ditës së sotme, një autobus u rrëzua nga një mbikalim afër Venedikut. Autobusi raportohet se ka marrë flakë nga përplasja pranë...
  Bota/Rajoni03 Tetor 2023
  Tre persona janë vrarë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në një qendër tregtare në qendër të kryeqytetit tajlandez, Bangkok....
  Të tjera
  Kronika03 Tetor 2023
  Të shtëna me armë janë dëgjuar sonte në lagjen "Kodra e Trimave" në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave janë plagosur dy...
  Vip03 Tetor 2023
  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj. Ndërsa merrte pjesë në...
  Lajme03 Tetor 2023
  Sipas kontratës kolektive ndërmjet SBAShK-ut dhe MAShTI-t të nënshkruar në vitin 2017, mësimdhënësëve të Kosovës u takojnë shpërblime jubilare dhe shtesa të...
  Vip03 Tetor 2023
  Gili, këngëtarja që i ka pushtuar zemrat e publikut prej vitesh, kohë pas kohe vjen me projekte të reja muzikore. Por, nuk...
  Vip03 Tetor 2023
  Eneda Tarifa do rikthehet në ekran në rolin e moderatores. Pas një pushimi të gjatë këngëtarja e njohur do të moderojë formatin...
  Vip03 Tetor 2023
  Ish konkurrenti i Për’puthen Pano Karasani ani pse nuk është aktive në media, ai nga ky program fitoi një popullaritet të madh....

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.