×
 • Lajme
 • Lajme

  Katër raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

  FrontOnline
  15 Nëntor 2021

  Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë si pasojë e COVID-19.

  Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe  4 raste të reja të infektuara me këtë virus.

  Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

  Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)
  Nga Rubrika
  Kronika19 Korrik 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar për një vjedhje të rëndë në Zveçan. Sipas raportuesit, persona të panjohur kanë nxjerrë nga objekti dy...
  Kronika19 Korrik 2024
  Ka vdekur një i burgosur në qendrën e paraburgimit në Gjilan. Njoftimin e ka dhënë Shërbimi Korrektues i Kosovës dhe Departamenti Shëndetësor...
  Kronika19 Korrik 2024
  Është arrestuar një burrë në Prishtinë, nën dyshimin se i ka sulmuar dy shtetas të huaj të cilëve më pas ua ka...
  Të tjera
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Gjatë ditëve të ftohta, të gjithë përballemi me dhimbje të fytit. Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë imunitetin natyror të...
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Lajme19 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme të Japonisë, ka thënë se zhvillimi ekonomik i Kosovës, është thelbësor, dhe sipas saj që nga shpallja...
  Lajme19 Korrik 2024
  Bekë Berisha, kryetar i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes thotë për “Front Online” se rasti i vrasjes së policit serb,...
  Lajme19 Korrik 2024
  Zëvendëskryeministri serb dhe Ministri i Punëve të Brendshme, Ivica Daçiq deklaroi sot se një polic është vrarë në orët e para të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.