[wp-story]

Lajme

Katër persona vriten në Pozharan të Vitisë

Katër persona vriten në Pozharan të Vitisë
19:16 | 30 Dhjetor 2020

Katër persona dyshohet se janë vrarë në fshatin Pozharan të Vitisë, shkruan Front Online

Lajmin e ka konfirmuar për Front Online zëdhënësi i policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Po, mund ta konfirmoj që para pak minutash ka ndodhur një vrasje. Detajet tjera i japim më vonë. Policia është duke dalë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Hashani.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera