[wp-story]

Kronika

Katër persona të arrestuar për rastin e plagosjes së nipit nga xhaxhai në Drenas

Katër persona të arrestuar për rastin e plagosjes së nipit nga xhaxhai në Drenas
14:05 | 13 Gusht 2019

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për plagosjen e djeshme në Drenas, ku dyshohet se viktima është qëlluar me armë zjarri nga xhaxhai i tij.

Policia ka njoftuar se viktima pas rastit ka kërkuar ndihmë mjekësore, dhe i njëjti është ndalur për tretman mjekësor

Njësia policore ka arrestuar katër të dyshuar meshkuj k-shqiptar dhe ka konfiskuar një pistoletë me tetë fishekë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera