Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Katër nxënës rrihen mes vete në Obiliq

  FrontOnline
  29 Mars 2023

  Pas një mosmarrëveshje, katër nxënës janë rrahur mec vete në Obiliq.

  Policia njofton se ata kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

  “LËNDIM I LEHTË TRUPOR- Obiliq 28.03.2023-11:10. Pas një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes veti katër të dyshuar meshkuj kosovarë -nxënës, ku si pasojë e rrahjes kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor . Katër të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.”

  Pa rrymë deri në 8 orë, KEDS del me njoftim për nesër
  Nga Rubrika
  Kronika29 Maj 2023
  Një grua është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje nën dyshimin për vjedhjen e një zingjiri të arit në vlerë prej 100...
  Kronika29 Maj 2023
  Një grua ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga motra e vet. Sipas policisë, palët janë intervistuar dhe me vendim...
  Kronika29 Maj 2023
  Një person është gjetur i vdekur në shtëpinë e vet në Prishtinë, të dielën. Sipas policisë, trupi i pajetë i viktimës është...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2023
  Për të martën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ku kryesisht gjatë orëve të pasditës dhe mbrëmjes, pritet të ketë...
  Lajme29 Maj 2023
  Pas përleshjeve në veri mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, nën arrest po mbahen të paktën tre persona. Përmes burime nga...
  Lajme29 Maj 2023
  Ambasadori amerikan në Serbi, Christopher Hill, ka thënë se dialogu është e vetmja rrugë për të ecur përpara, duke i bërë thirrje...
  Lajme29 Maj 2023
  Ish-presidenti Fatmir Sejdiu ka thënë se shihet qartë që protestat në veri janë të dhunshme dhe të udhëhequra nga bandat e njohura...
  Lajme29 Maj 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme e Austrisë i ka dënuar fuqishëm sulmet e dhunshme ndaj ushtarëve të KFOR-it, pjesëtarëve të EULEX-it dhe...
  Lajme29 Maj 2023
  Shefja e UNMIK-ut, Caroline Ziadeh, ka thënë se është e alarmuar nga dhuna në veri të Kosovës dhe veprimet e mëparshme gjatë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.