[wp-story]

Bota/Rajoni

Kapet autori i vrasjes makabre në Paskuqan, vendi ku u gjet

Kapet autori i vrasjes makabre në Paskuqan, vendi ku u gjet
13:19 | 10 Janar 2020

Policia e Tiranes vë në pranga disa orë pas krimit të rende autorin e vrasjes makabre ne Paskuqan, Erdet Çapoku.

Gazetarja e “Panorama” Etleva Delia ka konfirmuar nga burimet e policisë se ai u arrestua te karburanti me kupolë në zonën e Laprakës në kryeqytet.

I riu ia mbathi menjëherë pas krimit nga shtëpia në Paskuqan ku la të vdekur kunatën e tij Enkeleda Çapoku, pasi e kishte qëlluar me levë dhe masakruar me thikë.

Autori i krimit pak para se të arrestohej po lëvizte me biçikletë.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera