[wp-story]

Lajme

Kamenicë: Kanosi një grua, arrestohet e dyshuara

Kamenicë: Kanosi një grua, arrestohet e dyshuara
13:40 | 20 Gusht 2019

Një grua nga komuna e Kamenicës është arrestuar, pasi që dyshohet se ka kanosur një grua.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e dyshuara ka qenë e dënuar edhe më parë për veprën e njëjtë, raporton Front Online.

Ndërkohë është bërë e ditur se me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje. /Front Online/

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera