Bota/Rajoni

Kamberi pas fitores, poston foto “me marincat”

Kamberi pas fitores, poston foto “me marincat”
23:45 | 30 Qershor 2022

Shaip Kamberi ka arritur të fitojë karrigen e deputetit në Kuvendin e Serbisë. Për këtë duket se ai është gëzuar shumë.

Ai ka postuar një foto me disa persona në kampin e tij.

“Me kta Marincat” ka shkruar ai.

Këshilltari i Kuvendit Komunal në Preshevë, Shpëtim Haliti ka konfirmuar se në zgjedhjet e përsëritura sot në Tërnoc, Shaip Kamberi arrin votat e nevojshme që të bëhet deputet në Parlamentin e Serbisë.

Haliti ka thënë se kjo garë ishte sfiduese dhe e pabarabartë për Kamberin, përderisa parlamentin serb e ka vlerësuar si parlamentin më jodemokratik në Evropë.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera