Lajme

Kadrijaj – Pacollit: Bëhu më e sjellshme, se marre

Kadrijaj – Pacollit: Bëhu më e sjellshme, se marre
14:13 | 28 Korrik 2020

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj është duke raportuar në komisionin për Punëve të Jashtme, raporton Gazeta Express.

Megjithatë, raportimi i saj po përcillet me përplasje në mes të ministres dhe deputetes së LVV’së, Fitore Pacollit.

Këtu ka reaguar kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme, Time Kadrijaj.

Kadrijaj i ka reaguar Pacollit duke kërkuar nga e njejta që të e lejojë ministren të përgjigjet në pyetje.

E njejta e ka quajtur Pacollin të pasjellshme.

“Bonu më e sjellshme se shumë e pasjellshme marre, koka dashtë veç ti me Fitoren, boneni ni debat”, ka thënë Kadrijaj.

Ministrja Haradinaj-Stublla ka thënë se është e gatshme që ta pret në takim kurdo që ka kohë deputeten Pacolli.

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera