[wp-story]

Lajme

Kadri Veseli nuk ka koment për arrestimet e Speciales

Kadri Veseli nuk ka koment për arrestimet e Speciales
12:21 | 29 Shtator 2020

Kryetari i Partisë Demokratike të Koosvës, Kadri Veseli nuk ka pranuar që t’i komentojë arrestimet që kanë ndodhur së fundmi nga Gjykata Speciale, raporton Front Online.

“Kam folur boll për ketë çështje. Nuk kam koment”, tha shkurt ai.

Në ndërkohë ndaj Veselit tanimë ekziston një propozim aktakuzë e cila pritet të hidhet poshtë ose të konfirmohet nga Dhomat e Specializuara në Hagë

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera