[wp-story]

Lajme

Kadri Veseli lirohet nga Haga, ndodhet në Mitrovicë

Kadri Veseli lirohet nga Haga, ndodhet në Mitrovicë
17:11 | 02 Maj 2021

Kadri Veseli është liruar nga burgu në Hagë. Mediat lokale të Mitrovocës raportojnë  se ai ndodhet në Spitalin e Mitrovicës “Dr.Sami Haxhibeqiri”.

Burime të afërta të Mitropol bëjnë të ditur se Veseli është liruar nga Haga me kusht, pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ai po ruhet nga forca të shumta të sigurisë, përfshirë policinë e Eulex-it.

Front Online ka tentuar të kontaktojë edhe me zëdhënësin e PDK-së por telefoni i tij ka qenë i paqasshëm.

Siç mësohet Kadri Veseli do qëndroj në Kosovë për tri ditë.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera