×
 • Vip
 • Vip

  Kaderi, “mollë sherri” në raportet mes Bucit dhe Santianës (VIDEO)

  FrontOnline
  20 Nëntor 2023

  Santiana dhe Buci janë miq të mirë dhe vazhdimisht qëndrojnë bashkë.

  Por, duket se afërsia e Bucit me banoren e re, Kaderin, e ka bërë xheloze Santianën, përcjell Klankosova.tv.

  Santiana ka pasur disa reagime të ashpëra ndaj Bucit pas hyrjes së Kaderit.

  Nesër këto zona do të mbesin pa rrymë deri në 7 orë
  Nga Rubrika
  Vip28 Nëntor 2023
  Këngëtarja e njohur Enca Haxhia njihet për fotografitë provokuese që sjell kohë pas kohe. Nuk ka munguar një paraqitje e Encës as...
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë...
  Vip28 Nëntor 2023
  Sot (e martë) shënohet Dita e Flamurit apo 111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Të shumtë qenë të famshmit që uruan këtë...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Dy persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Maxhunaj. Këtë për Front Online e ka...
  Vip28 Nëntor 2023
  Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK , me të rrëfyer historinë e tradhëtisë së të fejuarit të saj Mërgimit, e bëri atë...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, tha se në takimin e ministrave të Jashtëm të NATO-s në sesion paraprak kanë folur...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Për historinë e shtetit shqiptar, të rinjtë e Kosovës dhe Shqipërisë janë të informuar. Kështu po thotë në një rrëfim për Front...
  Sport28 Nëntor 2023
  Drita ka ndarë rrugët me trajnerin grek Akis Vavalis pas shtatë muajve qëndrim të tij në qytetin e Gjilanit. Humbja nga Prishtina...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Siguria ushqimore në lëvizjen e lirë të kafshëve në vendet kufitare për të eliminuar sëmundjet e transmetueshme, por nga ana tjetër tregu...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.