[wp-story]

Lajme

Ka filluar mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së

Ka filluar mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së
16:51 | 07 Gusht 2019

Ka filluar mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lidhjes Demokratike të Kosovës, me ftesë të kreut të partisë, Isa Mustafës. Ky subjekt sot do të diskutoj për përbërjen e kreysisë së re, derisa pritet të flitet edhe për koalicione e për kandidatin e mundshëm partiak për kryeministër.

Mbledhja siç u bë e ditur do të mbahet  pa praninë e mediave, derisa, pas saj do të lëshohet komunikatë.

Ndërkohë mediat janë lejuar që të marrin vetëm pamje.

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera