[wp-story]

Sport

Juventusi i kthehet fitoreve

Juventusi i kthehet fitoreve
23:21 | 21 Prill 2021

Juventus mposhtë Parman në “Allianz Stadium” për xhiron e 32-të në Serie A.

Rezultati përfundimtar në Torino është 3-1.

Pas dy golave të Alex Sandro, radha i erdhi edhe holandezit Mathijs De Ligt për të shënuar.

Golin e vetëm për Parman e ka shënuar Gaston Brugman.

‘Zonja e Vjetër’ gjeti 3 pikë në këtë ndeshje, duke u renditur e treta me 65 pikë.

Parma në anën tjetër, mbet në vendin e 19-të me 20-të pikë dhe rrezikon rënien nga liga.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera