×
 • Vip
 • Vip

  Jo vetëm Fifi, edhe Donaldi përlotet: Kam bërë shumë për njerëzit, ata për mua asgjë

  FrontOnline
  20 Nëntor 2021

  Një diskutim i pasdites ka agravuar në një debat të ashpër mes Donaldit dhe Semit.

  I pyetur nga Merdiani, Donaldi deklaroi se nuk është në një lidhje me Borën dhe se nuk mund të vazhdojë të etiketohet si i dashuri i saj.

  Kjo gjë revoltoi tepër Semin e cila e prekur tha se Donaldi nuk mund të bëjë këtë deklaratë  sidomos pas puthjes romantike që ai dhe Bora shkëmbyen me njëri-tjetrin.

  Kjo kundërpërgjigje e ka mërzitur Donaldin i cili i përlotur i është drejtuar banorëve me këto fjalë:

  Unë kam bërë shumë për njerëzit, ndërsa asnjë nuk bëri kurrë një gjë për mua. Nuk më ka pyetur askush nëse jam mirë apo jo. Dua thjesht të më lënë të qetë me jetën time. Po kalohen limitet këtu. Bora është një person që nuk është prezent këtu dhe nuk ka pse të përfshihet fare në diskutime

  20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri
  Nga Rubrika
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka ndezur thashethemet se është në një lidhje dashurie. Kjo për faktin, se në InstaStoryt e...
  Të tjera
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Artan Hajrizi vëllai i Faton Hajrizit i cili po dyshohet për vrasjen e një polici në Serbi, ka treguar se si vëllai...
  Lajme18 Korrik 2024
  Arbër Rexhaj, deputet i VV-së, ka thënë se i dyshuari për vrasjen e një polici serb në Serbi, është kriminel që ka...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Një familje e cila raportohet të jetë nga Maqedonia e Veriut, ka pësuar aksident të tmerrshëm në afërsi të Leskovcit ndërsa po...
  Lajme18 Korrik 2024
  Autoritetet në Serbi kanë nisur sot në orën 19:00 kërkimet edhe me helikopterë mbi zonën ku ndodhi vrasja e mbrëmshme e policit....
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka refuzuar bisedimet për arritjen e një marrëveshjeje me Rusinë, pa miratimin e Kievit, pasi kryeministri hungarez, Viktor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.