Vip

Jennifer Lopez zhvendoset në Los Anxhelos shkaku i Ben Affleck

Jennifer Lopez zhvendoset në Los Anxhelos shkaku i Ben Affleck
12:29 | 10 Qershor 2021

Jennifer Lopez ka vendosur të transferohet në Los Anxhelos në mënyrë që të mund të kalojë më shumë kohë me Ben Affleck, me të cilin së fundmi ka filluar sërish lidhjen. Aktorja dhe këngëtarja e famshme ka vendosur të largohet nga banesa e saj n Majami, ku jeton me binjakët e saj Emma dhe Max. Sipas burimit, e gjithë familja po zhvendoset në Los Anxhelos.

“Ajo tashmë po kërkon një shkollë adekuate që binjakët mund të shkojnë në shtator. Ajo është e ngazëllyer për mundësinë për një fillim të ri, si dhe për rinovimin e marrëdhënies së saj me Ben. Ajo së shpejti do të transferohet në një shtëpi të përbashkët në Los Anxhelos”, tha një burim. Kujtojmë, Lopez dhe Affleck filluan të shiheshin me njëri-tjetrin në maj të këtij viti, menjëherë pasi Lopez prishi një lidhje katërvjeçare dhe fejesën me Alex Rodriguez. “Ata folën për të kaluarën dhe kuptuan pse marrëdhënia e tyre dështoi në fillim të vitit 2000. Ata do të fillojnë nga e para me shpresë se kësaj here gjërat do të jenë ndryshe. Ata janë shumë më të pjekur dhe kanë të njëjtat qëllime. Jennifer i beson atij dhe kënaqet në shoqërinë e tij”, shtoi burimi./FrontOnline/

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera