×
 • Vip
 • Vip

  Jennifer Lopez tregon se ndihej e pasigurt për trupin e saj pas lindjes së binjakëve

  FrontOnline
  03 Tetor 2023

  Jennifer Lopez ka folur së fundmi për procesin e lindjes dhe se si ndikoi në vetëbesimin e saj.

  Ndërsa merrte pjesë në ‘Daytime Beauty Awards’, Lopez prezantoi një çmim për trajneren e saj, Tracy Anderson, duke ndarë ndikimin që ajo kishte në fizikun dhe vetëvlerësimin e saj në vitet që kishin punuar së bashku.

  Lopez i dha Anderson çmimin për arritje të jashtëzakonshme në fitnes dhe zbuloi se të dyja u takuan në vitin 2008, pasi këngëtarja e famshme kishte sjellë në jetë binjakët: Max dhe Emme.

  Foto: Getty Images

  “Kam reflektuar shumë në kohët e fundit, duke rishikuar versionet e kaluara të vetes dhe për të përfaqësuar plotësisht atë që jam sot”, u shpreh Lopez.

  “Dhe më kujtohet se sa shumë më ka frymëzuar dhe inkurajuar Tracy për të festuar çdo version të trupit tim ndër vite dhe për të vazhduar të ngrihem pasi jeta dhe nevojat ime kanë ndryshuar”.

  “E takova Tracyn menjëherë pasi linda binjakët. E telefonova në një kohë kur ndihesha e pasigurt, duke pyetur veten nëse do të kthehesha ndonjëherë në mënyrën si isha më parë – siç bëjnë shumica e nënave të reja pas lindjes”, theksoi më tej Jlo.

  “Ajo erdhi në jetën time”, shtoi Lopez, “dhe më ndihmoi të përqafoja veten time dhe të më ndihmonte të jem dhe të kuptoja se mund të isha më e fortë se kurrë më parë”.

  Lopez dukej mahnitëse në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, e veshur me një fustan të bardhë ‘Bach Mai’ me një dekolte dhe disa lule rozë të printuara mbi të.

  Ajo e përmbylli pamjen me aksesorë të ngjashëm, përfshirë një çantë me ngjyrë rozë dhe taka. Ylli i “Hustlers” kishte edhe disa bizhuteri ari. /Telegrafi/

  “Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja i/e 12-të i/e BBVK
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi nuk është ndjerë mirë gjatë mbrëmjes së sotme. Ai ka pasur dhimbje stomaku, derisa në...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e re e Big Brother VIP Kosova, DJ Miss Rose ka zhvilluar një bisedë me Ilirianën. Mes një bisede disa minutëshe,...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një përplasje të ashpër me Bucin. “Edona është ‘queen’ për ty”, ka qenë...
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Presidentja Vjosa Osmani ka takuar Mbretin dhe Mbretreshën e Lesotos në Dubai në kuadër të Konferencës së Kombeve të Bashkuara për Ndryshimet...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla Schwarz ka pritur në takim delegacionin nga Asambleja Parlamentare e Këshillit...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Me 29 nentor ishte paraparë që të përfundonte konkursi për kryeshef ekzekutivë të ndërrmarjes “Trepca”, por i njëjti nga menaxhmenti është shtyer...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Komandanti i KFOR-it, Ozkan Utulas, tha se trupat e NATO-s kanë marrë masa të nevojshme për t’iu përgjigjur çdo lloje dhune të...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane, Annalena Baerbock, dhe homologia e saj sllovene, Tanja Fajon, duan të promovojnë integrimin e shpejtë të Ballkanit Perëndimor...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Arsimit Arbërie Nagavci për shkak të rezultatit të dobët...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.