Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  “Je e vetmja dashuri” nga Getinjo dhe Ana publikohet me videoklip të premten

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  “Je e vetmja dashuri” është kënga që Getinjo dhe Ana Kabashi e realizuan brenda shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

  Ky projekt i tyre u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe mblodhi mijëra klikime në YouTube.

  Të njëjtit pas daljes nga formati i lartpërmendur kanë njoftuar se këtë këngë do ta bëjnë në mënyrë profesionale, të kompletuar edhe me videoklip.

  Ata së fundmi përmes rrjeteve sociale kanë zbuluar se të premten (3 shkurt) do të jetë në dispozicion bashkëpunimi i tyre.

  “Je e vetmja dashuri. 03.02.2023 të premten. E gëzofshim pra”, ka shkruar bukuroshja nga Peja në postimin e ndarë në Instagram.

  Besohet se projekti do të jetë një nga hitet e kësaj kohe, marrë parasysh reagimet që fansat kanë bërë deri më tani.

  Ana ndryshe qëndroi për më shumë se një muaj brenda shtëpisë dhe për atë kohë dhuroi gjëra shumë të bukura.

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Vip22 Mars 2023
  Reperi i njohur kosovar, Capital T, sot ua ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Ai...
  Vip22 Mars 2023
  Pas një nate e dehur dhe me një fjalor të shthurur, Olta u zgjua ditën e sotme dhe i ka kërkuar falje...
  Vip22 Mars 2023
  Figura kyçe e spektaklit “Big Brother”, Luiz Ejlli vazhdon të ketë telashe me profilin e tij në rrjetin social “Instagram”. Pak ditë...
  Të tjera
  Kronika23 Mars 2023
  Një person raportohet të ketë qenë viktimë e grabitjes dje në fshatin Bablak të Ferizajt. Viktima mashkull ka raportuar se derisa ka...
  Lajme23 Mars 2023
  Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken that të mërkurën se nëse marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë zbatohet, kjo do t’i hapte rrugën...
  Lajme23 Mars 2023
  Një rast i vjedhjes grabitqare është raportuar dje në Sllatinë të Fushë-Kosovës. Viktima femër ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, i ka uruar besimtarët myslimanë për muajin e Shenjtë të Ramazanit. Kurti ftoi për bamirësi e solidaritet....
  Lajme23 Mars 2023
  Një përleshje mes disa nxënësve ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në shkollën e mesme “Adem Gllavica” në Lipjan. Si pasojë e...
  Bota/Rajoni23 Mars 2023
  Të paktën pesë emigrantë afrikanë kanë vdekur dhe 28 të tjerë janë zhdukur pasi një varkë u mbyt pranë Tunizisë. Ata po...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.