Vip

“Je bërë bajat”, Ylli Limani i kthehet fansit në mënyrën epike

“Je bërë bajat”, Ylli Limani i kthehet fansit në mënyrën epike
17:21 | 19 Tetor 2021

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Megjithatë, ai ka dhe ndjekës që nuk e pëlqejnë dhe nuk ngurojnë t’ia shprehin në komente.

Së fundmi, Ylli ka publikuar disa foto në Instagram dhe një ndjekës i ka shkruar: “Shumë i bajatshëm je”.

“Je bërë bajat”, Ylli Limani i kthehet fansit në mënyrën epike

“100%”, ka shkruar Ylli.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera