Sport

Java e nëntë në Superligën e Kosovës nis sot me tri super-ndeshje

Java e nëntë në Superligën e Kosovës nis sot me tri super-ndeshje
08:57 | 01 Tetor 2022

Java e nëntë në Superligën e Kosovës do të vazhdojë këtë fundjavë me shumë sfida interesante.

Sot luhen tri ndeshje, teksa të dielën dy sosh, shkruan FrontOnline.

Tri ndeshjet që luhen sot janë Drita – Drenica, Llapi – Malisheva dhe Dukagjini – Ferizaj.

Kurse, të dielën luhen dy ndeshjet Prishtina – Trepça ’89 dhe kryendeshja Ballkani – Gjilani.

Pesë ndeshjet në fjalë nisin nga ora 13:00./FrontOnline/

May be an image of text that says 'ART MOTION FFK FEDERATAE KOSOVES DRITA aibi SUPERLIGA MALL Drita 01.10.2022 13:00 Sport1 Drenica Llapi 01.10.2022 13:00 Sport2 Malisheva Dukagjini 01.10.2022 13:00 Sport3 Ferizaj Prishtina 02.10.2022 13:00 Sport1 Trepça '89 Ballkani 02.10.2022 13:00 Sport2 Gjilani STADIUMI FADILVOKRRI FADIL KRRI'

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera