×
 • Sport
 • Sport

  Java e katërt në Ligën Unike mbyllet sot, vëmendja në ndeshjen Tirana – Peja

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Java e katërt në Ligën Unike mbyllet sot (e diel), ku në program për t’u zhvilluar dy ndeshje, shkruan FrontOnline.

  Nga ora 17:00, Prizreni-16 në ”Sezai Surroi” e pret Vllazninë e Shkodrës.

  Prizrenasit kanë dy fitore dhe një humbje deri më tani, ndërsa shkodranët një fitore dhe dy humbje.

  Ndeshja e fundit, por shumë interesante zhvillohet mes Tirana Neptunit dhe Pejës, nga ora 19:00 në palestrën ”Farie Hoti” të kryeqytetit shqiptar.

  Tiranasit kanë një fitore dhe dy humbje, kurse pejanët dy fitore dhe një humbje.

  Të dy skuadrat kanë ambicie të mëdha për këtë edicion, andaj pritet një takim shumë interesant./FrontOnline/

  Për shkak të punimeve në rrjet në këto zona do ketë ndërprerje të rrymës
  Nga Rubrika
  Sport21 Korrik 2024
  Skuadra e Major League Soccer, LA Galaxy ka mbyllur transferimin e legjendës së Borussia Dortmund, Marco Reus, sipas Fabrizio Romano. Të dy...
  Sport21 Korrik 2024
  Liverpooli është futur në bisedime për me zëvendës-kapitenin Trent Alexander-Arnold për të zgjatur kontratën, i cili ka tërhequr së fundmi interesimin nga...
  Sport21 Korrik 2024
  Lionel Messi ditë më parë ka fituar Copa America me Kombëtaren e Argjentinës dhe ky trofe është shumë i veçantë për të....
  Të tjera
  Lajme21 Korrik 2024
  Liridona Shala, bashkëshortja e Faton Hajrizit i cili u vra nga policia serbe, pas dyshimeve për vrasjen e një efektivi në Serbi,...
  Lajme21 Korrik 2024
  Shefja e diplomacisë kosovare, Donika Gërvalla Schwarz, ka reaguar pasi presidenti amerikan , Joe Biden, ka njoftuar për tërheqjen e tij nga...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka publikuar një video nga vizita e saj Akademinë Ushtarake Mbretërore Sandhurst në Mbretërinë e Bashkuar. Osmani...
  Lajme21 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka bërë të ditur se Universiteti i Prishtinës ka shënuar me ngritjen më të madhe dhe renditjen...
  Lajme21 Korrik 2024
  Artan Hajrizi, vëllai i Faton Hajrizit që u vra nga autoritete serbe ka njoftuar se nuk do të ketë të pame lidhur...
  Lajme21 Korrik 2024
  Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se është tërhequr nga kandidatura për t'u rizgjedhur në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.