[wp-story]

Vip/Kultura

Ja çfarë shkruan Vesa në pesë vjetorin e martesës me Big Bastën

Ja çfarë shkruan Vesa në pesë vjetorin e martesës me Big Bastën
20:07 | 12 Shtator 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, njihet për një veçanti të në interpretimin e këngëve dhe stilin e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe të ndryshme nga jeta e saj në përgjithësi.

Së fundmi, në një postim të fundit ajo ka bërë një dedikim për bashkëshortin e saj, Big Basta.

“Djali i ëndrrave të mia, fustani i ëndrrave, kështjella e ëndrrave, familja e miqtë të zemrës në një ditë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

 

 

Këto fjalë dhe imazhe të tjera ajo i ka publikuar për të uruar pesë vjetorin e martesës me reperin e njohur.

Dyshja në vitin 2015 kishin kurorëzuar dashurinë e tyre, ndërsa tani ndajnë edhe një fëmijë së bashku.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera