Kupa e Botës

Ivana Knoll tregon se ka marrë mesazhe nga futbollistë të ndryshëm gjatë botërorit

Ivana Knoll tregon se ka marrë mesazhe nga futbollistë të ndryshëm gjatë botërorit
08:23 | 09 Janar 2023

Ka qenë e zakonshme, por në çdo Botëror ka gjithmonë emra të papritur që arrijnë të fitojnë fame, ose të rrisin në mënyrë eksponenciale ndikimin e tyre pas një Botërori.

Me Kupën e Botës 2022 në Katar, një nga këta njerëz ishte modelja dhe influencuesja Ivana Knoll. Gjatë kampionatit, Kroacia ishte një nga më të spikaturat e turneut, gjë që bëri që prania e tij të përsëritej në tribuna në disa raste.

Në disa prej atyre ndeshjeve, Ivana u bë një nga yjet e papritura. Për më tepër, modelja është rritur shumë në rrjete, siç ka treguar dhe/ose zbulojnë numrin e ndjekësve të saj. Ajo që jo shumë e dinin, është se gjatë Kupës së Botës, ka pasur “disa” lojtarë që e kanë kontaktuar privatisht.

Të paktën kështu është shprehur ajo në një intervistë të fundit që ka dhënë për Barstool Sports.

“Mbaj mend që disa lojtarë më dërguan mesazhe, se si je, blla, blla, bla”,- shpjegoi ajo në radhë të parë, megjithëse puna nuk u ndal me kaq. “Disa nga lojtarët kërkuan takim për nesër para ndeshjes… Nuk u përgjigja derisa humbën!”,- tha ajo në vijim

Ivana Knoll tregon se ka marrë mesazhe nga lojtarët

Ajo nuk ka zbuluar përmbajtjen, apo dërguesit e mesazheve, edhe pse kjo mund të konkludohet në një mënyrë të caktuar, përmes deklaratave që ajo i kishte ofruar në atë kohë Daily Mail. “Unë thjesht argëtohem me të gjithë. Mendoj se njerëzit më pëlqejnë sepse jam e bukur. Nuk jam i interesuar të takoj askënd këtu. Qëllimi im është t’i bëj njerëzit të buzëqeshin, kjo është e gjitha” – tha ajo.

Vedat Bajrami banori më i ri në Big Brother VIP Kosova

Të tjera