[wp-story]

Kronika

Iu vdes djali, paratë e mbetura i japin për bamirësi (VIDEO)

Iu vdes djali, paratë e mbetura i japin për bamirësi (VIDEO)
20:10 | 04 Gusht 2019

Familjarët e një vogëlushi që vdiq sapo kishte bërë gjashtë muaj si pasojë e një sëmundje të rëndë, e kanë bërë një gjest shumë fisnik.

Ata kanë dhuruar paratë që kishin grumbulluar për shërimin e djalit të tyre.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera