×
 • Sport
 • Sport

  Italia publikon listën e lojtarëve të ftuar për “playoff” të Nations League

  FrontOnline
  29 Maj 2023

  Kombëtarja e Italisë ka publikuar sot listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e muajit qershor.

  Skuadra e Roberto Mancinit përbëhet nga 26 lojtarë, shkruan FrontOnline.

  Italia në gjysmëfinale do të përballet ndaj Holandës.

  Më poshtë gjeni listën:

  /FrontOnline/

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Sport02 Tetor 2023
  Një tërmet është regjistruar sot (e hënë) në orët e mbrëmjes në qytetin e Napolit, aty ku nesër do të zhvillohet ndeshja...
  Sport02 Tetor 2023
  Kontrata e Jose Mourinhos me Romën do të skadojë në fund të sezonit dhe klubi thuhet se po konsideron Antonio Conten si...
  Sport02 Tetor 2023
  Napoli-Real Madrid është kryendeshja e natës së sontme në Ligën e Kampionëve. Dy klubet e mëdha evropiane do të përballen në “Diego...
  Të tjera
  Lajme02 Tetor 2023
  Të dielën dyshohet se është kryer vjedhje në banesën e ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, lidhur me rastin policia...
  Lajme02 Tetor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Anton Quni theksoi se në fillim numri i armatimit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës numërohej në gishta, por siç...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ish-prokurori, Sylë Hoxha, ka thënë në Pressing të T7, se pasi janë hapur hetimet për Milan Radojçiqin, ka pranuar informacione më vonë...
  Lajme02 Tetor 2023
  Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që...
  Bota/Rajoni02 Tetor 2023
  Forcat ukrainase kanë arritur që me dronët kamikaz, të godasin rëndë veturat dhe pozicionet mbrojtëse të ushtrisë ruse në afërsi të Soledarit....
  Lajme02 Tetor 2023
  Drejtoresha e Klinikës Plastike ,Violeta Zatriqi, ka njoftuar të gjitha gratë të cilat janë operuar nga kanceri i gjirit mund të rikonstruktojnë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.