[wp-story]

Lajme

Ismet Beqiri del me një propozim të “fortë” për koalicionin me VV-në

Ismet Beqiri del me një propozim të “fortë” për koalicionin me VV-në
17:24 | 16 Janar 2020

Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, përmes llogarisë së tij në Facebook ka reaguar lidhur me refuzimin e ofertës së fundit të LDK-së nga ana e VV-së.

Beqiri ka postuar një fotografi të tij ku ka thënë se LDK është e vendosur për bashkëqeverisje të balancuar, as më shumë e as më pak.

“Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak”, ka shkruar Beqiri./Front Online/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera