Vip

“Ishte bukur për aq sa zgjati”, divorcohet pas 3 muajsh modelja braziliane që u martua me veten

“Ishte bukur për aq sa zgjati”, divorcohet pas 3 muajsh modelja braziliane që u martua me veten
23:43 | 27 Nëntor 2021

Modelja braziliane Cris Galera zuri faqet e para të gazetave 3 muaj më parë, ku në një akt sologamie vendosi të martohej me veten përpara Kishës katolike të Sao Paolos.

Por martesa me veten duket se nuk ka funksionuar për 33 vjeçaren, e cila pas 90 ditësh ka vendosur të divorcohet me veten, për shkak se ka gjetur dashurinë e re.

“Ishte bukur për aq sa zgjati, por nisa të besoja tek dashuria sapo takova këtë njeri special”, shprehet bukuroshja për median braziliane.

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera