[wp-story]

Bota/Rajoni

Ish-kryetarja e Preshevës infektohet me COVID, edhe pse i mori dy doza të vaksinës!

Ish-kryetarja e Preshevës infektohet me COVID, edhe pse i mori dy doza të vaksinës!
19:59 | 19 Shkurt 2021

Ish-kryetarja e Preshevës, Ardita Sinani, është infektuar me COVID-19.

Kjo pavarësisht faktit se i mori dy doza të vaksinës kundër këtij virusi ngjitës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në Facebook.

Të nderuar qytetarë,Sot, si rrjedhojë të disa simptomeve të lehta paraprake, jam testuar për COVID-19 dhe kam…

Posted by Ardita Sinani on Friday, February 19, 2021

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera