Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Ish-kryetari i Ferizajt shërohet nga koronavirusi

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Deputeti i PDK-së dhe ish-kryetari i komunës së Ferizajt, Bajrush Xhemajli është shëruar nga Covid-19.

  Ai e bëri këtë vet të ditur, ku në një postim thotë se pas 3 javësh izolim ka dalur negativ.

  Ky ështlë postimi i tij i plotë

  Të dashur miqë,

  Pas izolimit gati 3 javorë, pas ritestimit që bëra, dje dola negativ për Covid19.

  Ju Faleminderit të gjithëve që më dërguat me qindra mesazhe gjatë kësaj kohe, duke më bërë të ndjehem mirë e duke më inkurajuar me mesazhet për sherim te shpejt.

  Virusin e kalova me pak probleme dhe tani e tutje do te vazhdoj deri ne rikuperim te plotë.I juaji,

  Bajrushi

  Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?
  Nga Rubrika
  Lajme25 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës ka përkujtuar tre aktivistët e vrarë të Kosovës më 24 dhe 25 mars në vitin 1999 nga forcat serbe....
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar të premten në fshatin Loxhë të Pejës, pasi dyshohet se ka kanosur dy zyrtarë të KEDS-it, të cilët...
  Lajme25 Mars 2023
  Një zjarr i madh e ka përfshirë një objekt në Pejë. Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i këtij zjarri,...
  Të tjera
  Vip25 Mars 2023
  Vitin 2017, Luiz Ejlli dhe Rezarta Smaja morën pjesë në Festival me këngën ‘Ra një yll’ me tekst nga Agim Doçi. Ajo...
  Lajme25 Mars 2023
  Ikja e profesionistëve shëndetësor, inflacioni shumë i lartë e ndërprerja e investimeve kapitale, janë disa nga dështimet që i përmendin Partia Demokratike...
  Kronika25 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili kishte vjedhur 63 drita solare në lagjen Jusuf Gërvalla në Prishtinë. Rastin në...
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e...
  Kronika25 Mars 2023
  Një femër në Lipjan ka njoftuar në Polici së është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. E, njëjta pas sulmit ka pranuar...
  Bota/Rajoni25 Mars 2023
  Një burrë në Gjermani ka plagosur rëndë një vajzë 17-vjeçare me sëpatë pasi kërcënoi pasagjerët në një tren, tha policia. Në qytetin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.