[wp-story]

Lajme

Ish-kandidati i VV-së për Podujevë flet pas fitores së Bulliqit

Ish-kandidati i VV-së për Podujevë flet pas fitores së Bulliqit
22:57 | 29 Nëntor 2020

Ish-kandidati i VV-së për komunën e Podujevës, Ajet Potera, ka folur pasi Shpejtim Bulliqi fitoi në rezultatet preliminare.

Potera ishte kandidat i VV’së për Podujevën në zgjedhjet e kaluara.

“Urime Llapit dhe Gollapit fitorja e merituar, fitorja e mirëpritur e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Erdhi dita edhe për Komunën tonë!”, shkruan ai në Facebook.

“Kjo do të ndodh edhe në nivelin e Republikës së Kosovës”, shton ai.

 

 

 

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera