[wp-story]

Kronika

Ish i dashuri në Vushtrri, e kërcënon me publikim të fotove dhe incizimeve

Ish i dashuri në Vushtrri, e kërcënon me publikim të fotove dhe incizimeve
12:35 | 06 Shtator 2019

Një femër e moshës së mitur ka informuar se ish i dashuri i saj e ka kanosur dhe shantazhuar se nëse nuk kthehet tek ai, do t’i publikojë foto dhe incizime të ankueses.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri mbrëmjen e djeshme, njofton Policia e Kosovë

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera