[wp-story]

Kronika

Ish i dashuri ia thyen dritaren e banesës, ishte në gjendje të dehur

Ish i dashuri ia thyen dritaren e banesës, ishte në gjendje të dehur
11:31 | 07 Prill 2021

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Zveçan.

Rasti ka nodhur mbrëmë rreth 20:00 në Zveçan.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka thyer xhamin e dritares në banesën të ish të dashurës së tij viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera