Sport

Ish-futbollisti argjentinas e bën publike lidhjen me vajzën e Diego Maradonës

Ish-futbollisti argjentinas e bën publike lidhjen me vajzën e Diego Maradonës
12:55 | 28 Korrik 2021

Në muajt e fundit ka pasur thashetheme për një lidhje të mundshme midis ish-sulmuesit argjentinas dhe vajzës së Diego Armando Maradona, Claudia Villafañe, Gianinna.

Postimi i fundit i Pablo Daniel Osvaldos në faqen e tij shumë të njohur në “Instagram” nuk ka lënë më vend për dyshime, shkruan FrontOnline.

Në fakt, ish-futbollisti argjentinas publikisht ka publikuar një një foto duke përqafuar vajzën e ish “Pibe de Oro”, duke shkruar një mesazh shumë të qartë:

“Te amo” (të dua).

Gianinna dhe Daniel Osvaldo janë njohur me njëri-tjetrin që nga viti 2015, kur ai u kthye në Argjentinë për të luajtur me Boca Juniors.

Në atë kohë, lideri aktual i bandës rok “Barrio Viejo”, i cili ishte në një lidhje me Jimena Braón, u vendos në një shtëpi të lagjes private në Tigre, ku vajza e vogël e Diego Armando Maradonës jetonte./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera