[wp-story]

Sport

Ish-administratori i FFK-së, Bajram Neziri po vuan nga COVID-19 dhe ka nevojë urgjente për gjak

Ish-administratori i FFK-së, Bajram Neziri po vuan nga COVID-19 dhe ka nevojë urgjente për gjak
13:42 | 21 Prill 2021

Bajram Neziri, ish-administratori i FFK-së, është duke vuajtur nga COVID-19.

Nipi i tij dhe ish-portieri i Prishtinës, Flamur Neziri e ka bërë të ditur këtë lajm në “Facebook”, shkruan FrontOnline.

Ai bëri me dije se Bajrami ka nevojë urgjente për gjak.

Pershendetje! Kerkohet urgjent – Plazma e gjakut – grupi A pozitiv(+) qe e ka kaluar Covid-19 dhe ka 50+…

Posted by Flamur Neziri on Wednesday, April 21, 2021

Njoftimi i plotë i Flamur Nezirit:

Kerkohet urgjent – Plazma e gjakut – grupi A pozitiv(+) qe e ka kaluar Covid-19 dhe ka 50+ antitrupa.

Axha im Bajram Neziri ndodhet ne QKUK;te lajmerohet kush mund te dhuroje ne Prishtine.

Nr i kontaktit: +38344728866 +38344111950 ose +38344737943”./FrontOnline/

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera