[wp-story]

Lajme

Isa Mustafa tregon se a do ta largojnë nga LDK-ja Vjosa Osmanin

Isa Mustafa tregon se a do ta largojnë nga LDK-ja Vjosa Osmanin
23:26 | 25 Mars 2020

I pari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se nuk do ta përjashtojnë Vjosa Osmanin nga LDK-ja.

Mustafa ka thënë se do të bisedojnë me Osmanin për arsyet të cilat e kanë quar që të votoj kundër mocionit.

“Jo, jo nuk e kemi përjashtuar në as një rast, me zonjën Osmani do të ulemi dhe do të bisedoj cilat janë arsyet të cilat e qojnë të votojnë kundër”, ka thënë Mustafa.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera