×
 • Lajme
 • Lajme

  Isa Mustafa takohet me komunitetet

  FrontOnline
  05 Nëntor 2019

  Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është takuar sot me përfaqësuesit e komuniteteve.

  Kështu kanë bërë të ditur nga LDK-ja përmes një komunikate për media.

  Nga partia e Mustafës kanë bërë të ditur se lideri i p artisë është takuar me  përfaqësuesit e komuniteteve, Emilija Redžepi, Veton Berisha dhe Hetem Arifi.

  Gjatë takimit është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

  Komunikata e plotë:

  Sot, kryetari i LDK-së, Akademik Isa Mustafa, me bashkëpunëtorë është takuar me përfaqësuesit e komuniteteve, znj. Emilija Redžepi, z. Veton Berisha dhe z. Hetem Arifi.

  Gjatë takimit është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

  FITO 10.000 EURO ME PAKO PREMIUM PLUS!
  Nga Rubrika
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Kryetari i kuvendit, Glauk Konjufca, ka thënë se nëse koncepti i vetëmenaxhimit për komunat me shumicë serbe nuk ndërtohet në një marrëveshje...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Sipas kreut të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, Kurti e ka humbur shansin në Bruksel dhe Ohër dhe ai ka shans që të...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të ulëta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese...
  Të tjera
  Vip08 Dhjetor 2023
  Moderatori i spektaklit Alaudin Hamiti ia ka bërë një pyetje Blerandos, “dikush të sheh si lojtar të fortë dikush më pak të...
  Vip08 Dhjetor 2023
  Blerando ka folur për shoqërinë e tij më Bleron brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai ka thënë se është...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të ulëta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese...
  Lajme08 Dhjetor 2023
  Fondi Sovran i Kosovës i cili ka kaluar në leximin e parë në Kuvendin e Kosovës është diskutuar sot në EURO n’7....
  Sport08 Dhjetor 2023
  Juventusi ka arritur të shënojë fitore ndaj Napolit me rezultat 1-0 në derbin e javës së 15-të të Serie A. Pjesa e...
  Bota/Rajoni08 Dhjetor 2023
  Shtetet e Bashkuara kanë vënë veto në Rezolutën e cila ka bërë thirrje për armëpushim të menjëhershëm në Gazë. 13 nga anëtaret...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.