Lajme

Isa Mustafa takohet me komunitetet

Isa Mustafa takohet me komunitetet
14:08 | 05 Nëntor 2019

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është takuar sot me përfaqësuesit e komuniteteve.

Kështu kanë bërë të ditur nga LDK-ja përmes një komunikate për media.

Nga partia e Mustafës kanë bërë të ditur se lideri i p artisë është takuar me  përfaqësuesit e komuniteteve, Emilija Redžepi, Veton Berisha dhe Hetem Arifi.

Gjatë takimit është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

Komunikata e plotë:

Sot, kryetari i LDK-së, Akademik Isa Mustafa, me bashkëpunëtorë është takuar me përfaqësuesit e komuniteteve, znj. Emilija Redžepi, z. Veton Berisha dhe z. Hetem Arifi.

Gjatë takimit është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera