[wp-story]

Lajme

Isa Mustafa rizgjidhet kryetar i LDK-së

Isa Mustafa rizgjidhet kryetar i LDK-së
11:01 | 03 Gusht 2019

Isa Mustafa është rizgjedhur kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës për të tretën herë radhazi, raporton “FrontOnline.net”.

Isa Mustafa fitoi shumicën e votive në Kuvendin Zgjedhor të LDK-së, teksa Fatmir Sejdiu nuk u lejua të kandidojë fare. /FrontOnline.net.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera