[wp-story]

Front TV

Isa Mustafa: Me Albin Kurtin kemi komunikim të vazhdueshëm

Isa Mustafa: Me Albin Kurtin kemi komunikim të vazhdueshëm
16:28 | 16 Janar 2020

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i është përgjigjur letrës së fundit të Albin Kurtit.

Ai ka thënë se letrën nuk e konsideron zyrtare dhe se janë të hapur për të gjetur sa më shpejt një zgjidhje.

Mustafa ka thënë se ka komunikim të vazhdueshëm me Albin Kurtin.

“Gjithmonë ne kemi komunikim direkt me z. Kurtin. Komunikojmë lidhur me mbajtjen e takimeve, por ne nuk mundemi t’i strukturojmë se si ata të komunikojnë”, ka thënë Mustafa, duke iu referuar letrës së fundit që ka shkuar në zyrën e tyre.

LIVE- Isa Mustafa deklarohet për medie

Gepostet von Front Online am Donnerstag, 16. Januar 2020

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera