Lajme

Isa Mustafa iu uron shëndet nxënësve dhe personelit arsmior me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor

Isa Mustafa iu uron shëndet nxënësve dhe personelit arsmior me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor
10:21 | 14 Shtator 2020

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka bërë një dedikim për nxënësit me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor, raporton Front Online.

Mustafa ndër të tjera përmend mbesën e tij Ninën, për të cilën dhe bashkëmoshatarët e saj, iu uron shëndet gjatë kësaj periudhe mësimi në kushte pandemie.

”Sot fillon klasën e parë Nina, mbesa ime, së bashku me shumë moshatare e moshatarë të saj.
Një ditë e ndritshme për fëmijët e Kosovës; ditë e gjallërisë për shkollat, të cilave Pandemia ua zymtësoi jetën.
Uroj, nxënësit, mësuesit e arsimtarët dhe institucionet e arsimit për fillimin e vitit shkollor, parasëgjithash ju uroj shëndet!”. /Front Online

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera