Sport

Interi e katërfishon epërsinë ndaj Bolognës, shënon Vecino

Interi e katërfishon epërsinë ndaj Bolognës, shënon Vecino
19:20 | 18 Shtator 2021

Në ndeshjen Inter – Bologna është shënuar edhe goli i katërt.

Në minutën e 54-t, Vecino ka realizuar për epërsinë 4:0 të Interit, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e katërt në Serie A./FrontOnline/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera